דלג אל

הצהרת נגישות

חג הנביא שועייב בגן הילדים زيارة النبيّ شعيب لدى الطائفة الدرزيّة (25.4)

חג הנביא שועייב בגן הילדים زيارة النبيّ شعيب لدى الطائفة الدرزيّة (25.4)

يحتفل أبناء الطائفة الدرزيّة بزيارة النبي شعيب عليه السلام. ويتأثر الأطفال بهذه الأجواء، مما يوفّر فرصةً للتعرّف بعمق على التراث الدرزيّ، والعادات والتقاليد الاجتماعيّة لدى الطائفة.
من المهمّ جدًّا في مثل هذه المناسبات تعزيز التعبير الشخصيّ للأطفال، وانتمائهم بطرق تدريسية تطور معرفتهم، مهاراتهم وقيمهم بصورة حيوية وممتعة. كما من الضروريّ أن نتذكر أنّ هذه المناسبات تشكّل فرصًا للتعلم النشط، وتتيح تطوير مجالات النواة المختلفة، كاللغة والرياضيات والفنون.
نرفق أدناه روابط تلائم هذا العيد خصّيصًاـ، إضافةً لروابط يمكن الاستفادة منها في الأعياد والمناسبات بشكل عامّ.

אחלה שיעור
הכנתם לכיתה שיעור
מקורי ומעניין?
אל תשמרו אותו לעצמכם.
שתפו אותנו!
המרחב הפדגוגי

 נא למלא שדה זה

אולי תתעניינו גם ב...

ל"ג בעומר בגן הילדים
ל"ג בעומר הוא היום השלושים ושלושה (ל"ג) לספירת העומר (י"ח באייר), ונחשב ליום שמחה, וכנקודת ציון להפסקת מנהגי האבלות הנוהגים בימי ספירת העומר.
היום הבין-לאומי לאיכות הסביבה
יום איכות הסביבה העולמי מצוין בכל שנה ב-5 ביוני בידי המדינות החברות באו"ם. מטרת היום להגביר את המודעות לאיכות הסביבה, לקדם שינוי עמדות בנושאים של איכות הסביב...
יום השמירה על חיות הבר 3.3.22
ביום חיות הבר הבין-לאומי מגבירים מודעות למען השמירה על חיות הבר בארץ ובעולם. רצוי לשוחח עם הילדים על הדרכים לשמירת חיות הבר בסביבה הקרובה.
הרעיון שלכם כאן!
אם גם לכם יש מערך שעור רב כשרון או רעיון מקורי, מעניין, שמצית את הדמיון, מעורר את החושים ומפיח חיים בשיעורים- שלחו לנו אותו!

פורטל זה נבנה עבור מורים ונועד לשימוש צרכי חינוך בלבד. העמוד מכיל קישורים לאתרים חיצוניים שאינם אתרי משרד החינוך. תוכן אתרים אלה וכל המוצג בהם (לרבות פרסומות) הינו באחריות בעלי האתרים בלבד. אם נתקלתם בבעיה כלשהי או שיש לכם הצעות או הערות בנוגע לתוכן, באפשרותכם לפנות אלינו בקישור זה.