דלג אל

הצהרת נגישות

בינה מלאכותית יוצרת

ההתפתחות המהירה והמתמשכת בשדה הבינה המלאכותית מייצרת מהפכה בשוק העבודה ובחיי היום יום, איתה יתמודדו התלמידות והתלמידים. לצד הצורך ההולך וגובר לפתח את מיומנויות המאה ה-21 ובפרט את היכולות החברתיות-רגשיות, תלמידים יצטרכו לדעת להשתמש בכלים שונים כחלק משגרת חייהם.

מסמך זה מתמקד בשלושה נושאים: התנסות בכלי בינה מלאכותית, התאמות של דרכי ההערכה לבינה המלאכותית היוצרת ושימוש זהיר ואחראי בה.

פרקטיקות AI

פרקטיקות AI

הבינה המלאכותית היוצרת היא כבר חלק מחיינו, ובעולם החינוך התפתחו דרכים רבות לרתום אותה לצרכים פרקטיים של מורות, מורים, תלמידות ותלמידים. לשימושכם, ארזנו אוסף פרקטיקות המציעות מגוון דרכים להשתמש בכלי בינה מלאכותית בהוראה, למידה והערכה.

המאגר יגדל בהדרגה, בהסתמך על ידע הנצבר בשדה החינוך ובהתאם למציאות המשתנה.

חזרה לראש הדף

שאלות ותשובות

אולי תתעניינו גם ב...

נגישות
הנחיות להנגשת תוכן מרכזי באתרי אינטרנט
מקוונים בשבילך - שיעורים טכנו-פדגוגיים קבוצתיים
שיעורים קבוצתיים מקוונים למורות ולמורים – חינם!
חשיבה מחשובית ורובוטיקה - למידה מרחוק
סביבת הלמידה Scratch מאפשרת לתלמידי מדעי המחשב ורובוטיקה לבנות ליצור בעזרת קוד משחקים, סיפורים אינטראקטיביים, אנימציות, סימולציות ועוד
הרעיון שלכם כאן!
אם גם לכם יש מערך שעור רב כשרון או רעיון מקורי, מעניין, שמצית את הדמיון, מעורר את החושים ומפיח חיים בשיעורים- שלחו לנו אותו!

פורטל זה נבנה עבור מורים ונועד לשימוש צרכי חינוך בלבד. העמוד מכיל קישורים לאתרים חיצוניים שאינם אתרי משרד החינוך. תוכן אתרים אלה וכל המוצג בהם (לרבות פרסומות) הינו באחריות בעלי האתרים בלבד. אם נתקלתם בבעיה כלשהי או שיש לכם הצעות או הערות בנוגע לתוכן, באפשרותכם לפנות אלינו בקישור זה.