דלג אל

הצהרת נגישות

חודש רמדאן וחג אלפיטר בגן הילדים شهر رمضان المبارك وعيد الفطر السعيد (11.3-12.4)

חודש רמדאן וחג אלפיטר בגן הילדים  شهر رمضان المبارك وعيد الفطر السعيد (11.3-12.4)

يتأثر الأطفال بالأجواء الرمضانيّة في البيئات الإسلاميّة، ويلاحظون التغيرات في البرنامج اليوميّ والطقوس. وهي فرصة لتنمية ملامح خريج البستان وتعزيز انتمائه.
توفّر المناسبات الدينية والاجتماعية فرصًا للتعلّم ذي معنى، واستثمار اهتمام الأطفال واحتفالهم لتطوير معرفتهم ومهاراتهم وإكسابهم القيم الروحانيّة والاجتماعية وتعزيز تعبيرهم الشخصيّ وانتمائهم المجتمعيّ. ويوفر شهر رمضان الكثير من الإمكانيات التعليمية والتعلمية المرتبطة بكافة مواضيع النواة.
نقترح على المربيات والأهل روابط لموادّ مساندة من شأنها استثمار هذه الفرصة لتطوير مواضيع النواة ومهارات الأطفال وترسيخ القيم الإيجابية.

אחלה שיעור
הכנתם לכיתה שיעור
מקורי ומעניין?
אל תשמרו אותו לעצמכם.
שתפו אותנו!
המרחב הפדגוגי

 נא למלא שדה זה

אולי תתעניינו גם ב...

יום היערות הבין-לאומי 21.3.2022
יום היערות הבין-לאומי מקדם ערכים כמו שמירה וטיפוח של יערות, עצים ושטחים ירוקים ומעלה מודעות לחינוך במרחבי הטבע מתוך תפיסה כי שהיית הילדים בטבע תורמת רבות להת...
לקראת הקיץ בגן הילדים
מבחר חומרי הוראה לקראת הקיץ
השבוע הלאומי לגלישה בטוחה ברשת בגן הילדים (4-8.2.24)
השבוע הלאומי לגלישה בטוחה ברשת "מתחברים על בטוח" בשגרה ובחירום – שומרים על חוסן דיגיטלי" יתקיים השנה בימים ראשון עד חמישי כ"ה-כ"ט בשבט תשפ"ד, 8-4 בפברואר 2024.
הרעיון שלכם כאן!
אם גם לכם יש מערך שעור רב כשרון או רעיון מקורי, מעניין, שמצית את הדמיון, מעורר את החושים ומפיח חיים בשיעורים- שלחו לנו אותו!

פורטל זה נבנה עבור מורים ונועד לשימוש צרכי חינוך בלבד. העמוד מכיל קישורים לאתרים חיצוניים שאינם אתרי משרד החינוך. תוכן אתרים אלה וכל המוצג בהם (לרבות פרסומות) הינו באחריות בעלי האתרים בלבד. אם נתקלתם בבעיה כלשהי או שיש לכם הצעות או הערות בנוגע לתוכן, באפשרותכם לפנות אלינו בקישור זה.