דלג אל

"הקשבה אליי" - הפודקאסט של משרד החינוך

"הקשבה אליי" - הפודקאסט של משרד החינוך

"הקשבה אליי" - הפודקאסט של משרד החינוך. אין זמן לא מתאים להתפתחות אישית ומקצועית. אפילו בדרך לבית הספר או בסוף יום ארוך אפשר לגדול ולצמוח.

הפרקים הוקלטו לפני המלחמה, אך הם רלוונטיים מאוד לתקופה זו.

מוזמנים להאזין לפודקאסט החדש של משרד החינוך, "הקשבה אליי", בהשתתפות נשות ואנשי מקצוע המגיעים מהשטח ומובילים בתחומם, אשר יעניקו כלים אפקטיביים שיסייעו לכם, צוותי החינוך, להתמודד ולהגיב באופן יעיל כבר בבוקר למחרת כשתיכנסו לגן ולבית הספר.

ניתן להאזין לפרקים דרך יוטיוב, ספוטיפיי, PodBean וגוגל.

אנו מקווים כי נצליח לתת לכם השראה, כלים, ערך ותוכן כדי שתוכלו תמיד להמשיך לצמוח.

כל הפרקים

פרק 5: ילד עם בעיית התנהגות או בעיית התנהגות עם ילד?

מגוון כלים להתמודדות עם ילדים מאתגרים, בהשתתפות מורן מדמון, יועצת ומדריכה מחוזית בשפ״י ואורנה קרשטיין, ממונה שילוב והכלה בשירות הפסיכולוגי ייעוצי במשרד החינוך.

פרק 4:  שותפות בין הורים וצוותי חינוך

"גשר על מים סוערים" - שותפות וקשר בין הורים וצוותי חינוך בהקשר לתלמידים עם בעיות התנהגות. יהודית כץ בשיחה עם ליאת שמואלי, ממונה על תחום הורים ומשפחה באגף השירות הפסיכולוגי ייעוצי ואורנה קרשטיין, ממונה שילוב והכלה בשירות הפסיכולוגי ייעוצי.

פרק 2: בעיות התנהגות הן קצה הקרחון

יהודית כץ בשיחה עם ליאת דותן, פסיכולוגית חינוכית, רכזת ארצית לתחום בעיות התנהגות ומניעת אלימות בשירות הפסיכולוגי הייעוצי של משרד החינוך, מרכזת את המערך הטיפולי לילדים עם בעיות התנהגות.

פרק 1: מפגש אישי ומקצועי עם בעיות התנהגות

פרק ראשון בסדרה בת חמישה פרקים בהם נדבר על בעיות התנהגות בגן ובכיתה. יהודית כץ בשיחה עם אורנה קרשטיין - פסיכולוגית חינוכית, מומחית בתחום בעיות התנהגות, ממונה על הכלה והשתלבות בשפ"י – השירות הפסיכולוגי הייעוצי במשרד החינוך.

פורטל זה נבנה עבור מורים ונועד לשימוש צרכי חינוך בלבד. העמוד מכיל קישורים לאתרים חיצוניים שאינם אתרי משרד החינוך. תוכן אתרים אלה וכל המוצג בהם (לרבות פרסומות) הינו באחריות בעלי האתרים בלבד. אם נתקלתם בבעיה כלשהי או שיש לכם הצעות או הערות בנוגע לתוכן, באפשרותכם לפנות אלינו בקישור זה.