דלג אל

הצהרת נגישות

מערך חינוכי בגיל הרך בעת חירום

צוותים יקרים, בעיצומה של המלחמה, נבקשכם שוב לשמור מכל משמר על ביטחונכם האישי ועל ביטחון יקיריכם. כבדו את ההנחיות מצילות החיים של פיקוד העורף.

כדי לסייע לכם להתמודד עם המצב, תופץ בכל יום איגרת עדכנית הכוללת את ההנחיות הרלוונטיות לעת הזו. ניתן לצפות בכל האיגרות בפורטל מוסדות. אנא העבירו את המידע לאוכלוסיות ולקהלי היעד הרלוונטיים, לרבות הורים ותלמידים.

אולי תתעניינו גם ב...

פרט הכלה והשתלבות
לשנים הראשונות בהתפתחותם של ילדים חשיבות מכרעת להמשך חייהם. בתקופה זו, לאיכות העבודה החינוכית, לקשר האישי, להתנסויות החברתיות ולחוויות הרגשיות השפעה רבה על ה...
מעונות – לידה עד גיל שלוש
מעון יום הוא מסגרת חינוכית-טיפולית, המבטיחה את שלומם, בטיחותם והתפתחותם התקינה של התינוקות והפעוטות, מתוך נקודת מבט הומניסטית-אקולוגית, המתייחסת אליהם ברגישו...
הרעיון שלכם כאן!
אם גם לכם יש מערך שעור רב כשרון או רעיון מקורי, מעניין, שמצית את הדמיון, מעורר את החושים ומפיח חיים בשיעורים- שלחו לנו אותו!

פורטל זה נבנה עבור מורים ונועד לשימוש צרכי חינוך בלבד. העמוד מכיל קישורים לאתרים חיצוניים שאינם אתרי משרד החינוך. תוכן אתרים אלה וכל המוצג בהם (לרבות פרסומות) הינו באחריות בעלי האתרים בלבד. אם נתקלתם בבעיה כלשהי או שיש לכם הצעות או הערות בנוגע לתוכן, באפשרותכם לפנות אלינו בקישור זה.