דלג אל

הצהרת נגישות

מכינת קיץ – למידה בקבוצות ואטסאפ

חזרה
מכינת קיץ – למידה בקבוצות ואטסאפ

מהי תוכנית מכינת קיץ?

תוכנית מכינת קיץ היא תוכנית חינם ללמידה חברתית בקבוצות ואטסאפ לתלמידים. התוכנית נועדה ללמידה ולהשלמת פערים בלימוד במהלך חופשת הקיץ לקראת שנת הלימודים החדשה.

קהל יעד ותחומי דעת

  • בוגרי כיתות ט-י, דוברי עברית ודוברי ערבית
  • תחומי הדעת: אנגלית ומתמטיקה

מתי מתקיימת הפעילות?

  • הלמידה מתקיימת בחודשי יולי ואוגוסט, בימים א'-ה'.

כיצד פועלת התוכנית?

  • כל קבוצת למידה תכלול כ-120 תלמידים מכל הארץ. את הקבוצות ינחו מורים מקצועיים שיעבירו שיעורים ותרגולים בוואטסאפ.
  • בכל שבוע יועברו בקבוצה שניים-שלושה שיעורי ואטסאפ (45 דקות כל אחד). בשאר הימים ייהנו התלמידים מליווי שוטף של המורה בקבוצה ומלמידה חברתית משותפת על ידי עזרה הדדית של חברי הקבוצה.

איך מצטרפים לתוכנית?

אולי תתעניינו גם ב...

סביבת ענן לחינוך Google
סביבת הענן לחינוך של (Google (G Suite for Education מאפשרת לקיים תהליכים מתקדמים של הוראה, למידה והערכה מכל מקום, בכל זמן ובכל אמצעי קצה
מרחב מלווה מקצוע
מרחב מלווה מקצוע הוא סביבה דיגיטלית אישית לארגון, לתכנון ולניהול של ההוראה הלמידה וההערכה, בעבור כיתתך
זכויות יוצרים
לצורך שימוש בחומרים באופן ציבורי ופתוח, ככלל, נדרש אישור מבעלי הזכויות או הפניה ליצירה באמצעות קישור או להשתמש ביצירה המוגדרת כמותרת לשימוש ציבורי.
הרעיון שלכם כאן!
אם גם לכם יש מערך שעור רב כשרון או רעיון מקורי, מעניין, שמצית את הדמיון, מעורר את החושים ומפיח חיים בשיעורים- שלחו לנו אותו!

פורטל זה נבנה עבור מורים ונועד לשימוש צרכי חינוך בלבד. העמוד מכיל קישורים לאתרים חיצוניים שאינם אתרי משרד החינוך. תוכן אתרים אלה וכל המוצג בהם (לרבות פרסומות) הינו באחריות בעלי האתרים בלבד. אם נתקלתם בבעיה כלשהי או שיש לכם הצעות או הערות בנוגע לתוכן, באפשרותכם לפנות אלינו בקישור זה.