דלג אל

הצהרת נגישות

פדגוגיה

אודות התוכנית

יישום למידה בין-תחומית בבית הספר מנהל בית הספר מאמין בחזון הלמידה הבינתחומית ומקדם אותו.
המנהל מקצה את המשאבים הדרושים לקיום התוכנית ומגבה את האתגר החינוכי ואת המורים בסביבת עבודה המאפשרת ביטחון יצירתי confidence creative יצירת תוכנית עבודה מסודרת בתחילת שנה המבוססת על תוכניות הלימוד הקיימות במגמות השונות. הקצעת שעות משותפות תוספתיות לפרויקט במסגרת מערכת השעות הבית ספרית. בחירת רכז אחראי לתוכנית וצוות מורים לצידו השותפים לעשייה הבינתחומית. ישיבות צוות קבועות למורים לבנייה משותפת של התוכנית, התכנים, הפרויקטים וקשרים אישיים.
הסדרת סביבת עבודה בין-תחומית - התאמת מרחבי עבודה המאפשרים את העשייה בצוותים. איש טכני אחראי לתפעול ואחזקת הציוד במרחב העבודה הבין תחומי. הקצאת זמן עבור השתלמויות צוות והתמקצעות בתחומי ידע משלימים.
יישום התוכנית הינו תהליך תלת שלבי הנבנה יחד בתוך בית הספר. שנה ראשונה לבניית צוות מורים, תוכניות לימוד והתאמת מרחבי העבודה לעבודת צוות. שנה שנייה מאפשרת היכרות בין המגמות, המורים, התלמידים והתנסות של עשיית מיני פרויקטים יחד. שנה שלישית מתמקדת ביישום פרויקט גמר בין תחומי של צוותי תלמידים מהמגמות השותפות.

פדגוגיה וחומרי לימוד

אולי תתעניינו גם ב...

אודות התוכנית ואיך משתתפים
תוכנית ג'אם טק החלה כניסוי חלוץ לפיתוח מודל למידה המשלב שתיים-שלוש מגמות טכנולוגיות
מרחבי לימוד בין-תחומיים
במסגרת פרויקט ג'אם טק תלמידי מגמות טכנולוגיות שונות מתנסים בתכנון מוצרים לרווחת האדם דרך יישום מתודולוגיות של חשיבה עיצובית (Design Thinking). הלמידה הבין תח...
תוצרי העשייה
במרחב זה תוכלו להתרשם מהפעילות הבין תחומית בבתי הספר המשתתפים בפרויקט, מפרויקטים ומפעילויות בין תחומיות של התלמידים בשכבות הלימוד י-יב. תמצאו סקירה של מרחבי ...
הרעיון שלכם כאן!
אם גם לכם יש מערך שעור רב כשרון או רעיון מקורי, מעניין, שמצית את הדמיון, מעורר את החושים ומפיח חיים בשיעורים- שלחו לנו אותו!

פורטל זה נבנה עבור מורים ונועד לשימוש צרכי חינוך בלבד. העמוד מכיל קישורים לאתרים חיצוניים שאינם אתרי משרד החינוך. תוכן אתרים אלה וכל המוצג בהם (לרבות פרסומות) הינו באחריות בעלי האתרים בלבד. אם נתקלתם בבעיה כלשהי או שיש לכם הצעות או הערות בנוגע לתוכן, באפשרותכם לפנות אלינו בקישור זה.