דלג אל

הצהרת נגישות

חומרי הוראה

חומרי הוראה

היחידה לשוויון בין המינים בחינוך מציעה מגוון רחב של חומרי למידה, שמטרתם קידום השוויון המגדרי בכיתות ובבתי הספר. תוכלו למצוא רעיונות רבים למערכים והפעלות, כמו גם חומר רקע בנושאי שונים, סרטונים ורעיונות. חשוב לשלב סוגיות של מגדר ושוויון בשיעורים עצמאיים, בתוך תוכני הלימוד בשלל המקצועות, ודרך יישום מגוון שיטות וטכניקות חינוכיות.

אולי תתעניינו גם ב...

מגדר בלוח השנה
על לוח השנה ימי ציון חשובים הקשורים למגדר. לכל יום, חג או מועד היבטים מגדריים שונים. במועדים אלו יש חשיבות לעיסוק בנושאים המוצעים ולשילובם בתוך תוכני הלימוד ...
דבר הממונה
"כדי להיות בעלות חזון אמתי, עלינו לנטוע את דמיוננו בקרקע המציאות המוצקה, ובאותה העת לאחוז בדמיוננו אפשרויות החורגות ממציאות זו" (בל הוקס)
הרעיון שלכם כאן!
אם גם לכם יש מערך שעור רב כשרון או רעיון מקורי, מעניין, שמצית את הדמיון, מעורר את החושים ומפיח חיים בשיעורים- שלחו לנו אותו!

פורטל זה נבנה עבור מורים ונועד לשימוש צרכי חינוך בלבד. העמוד מכיל קישורים לאתרים חיצוניים שאינם אתרי משרד החינוך. תוכן אתרים אלה וכל המוצג בהם (לרבות פרסומות) הינו באחריות בעלי האתרים בלבד. אם נתקלתם בבעיה כלשהי או שיש לכם הצעות או הערות בנוגע לתוכן, באפשרותכם לפנות אלינו בקישור זה.