דלג אל

הצהרת נגישות

היערכות

חזרה
היערכות

בנושא זה מוצגים כלים לשלב ההיערכות טרם תחילת לימודיו של הצעיר במסגרת תוכנית 'מגמה לעתיד' (תחילת הלימודים ב-1.9). כלים אלו ישמשו אתכם בשני שלבים מרכזיים:

  • שלב הפתיחה של התוכנית במוסד חינוכי חדש: משלב ההחלטה על פתיחת התוכנית במוסד חינוכי חדש, כשנה לפני הפתיחה ועד ההפעלה ב-1.9, עם פתיחת הכיתה הראשונה במוסד החינוכי.
  • שלב ההצטרפות של צעירים לתוכנית: שלב זה כולל איתור, גיוס, בדיקת התאמה ושמירת קשר עם מועמדים שהתקבלו עד ליום תחילת הלימודים.
    הפרק כולל את המסמך "יישום התוכנית במוסד החינוכי".

אולי תתעניינו גם ב...

אודות מגמה לעתיד
תוכנית 'מגמה לעתיד' עוסקת בחינוך טכנולוגי מקצועי מותאם לצעירים עם מוגבלות ובפיתוח מסוגלות תעסוקתית להעצמת הצעיר לקראת השתלבותו כבוגר אוטונומי ועצמאי בשלבי הח...
שנה ג (יב מקבילה 73)
בשנה ג בתוכנית מגמה לעתיד מושם דגש רב על פרויקט הגמר ועל ההיערכות לתוכנית המשך בתום הלימודים.
דבר הממונה
דבר הממונים על "מגמה לעתיד", תוכנית לחינוך טכנולוגי מקצועי לבוגרי כיתה י"ב הזכאים לשירותי חינוך מיוחדים
הרעיון שלכם כאן!
אם גם לכם יש מערך שעור רב כשרון או רעיון מקורי, מעניין, שמצית את הדמיון, מעורר את החושים ומפיח חיים בשיעורים- שלחו לנו אותו!

פורטל זה נבנה עבור מורים ונועד לשימוש צרכי חינוך בלבד. העמוד מכיל קישורים לאתרים חיצוניים שאינם אתרי משרד החינוך. תוכן אתרים אלה וכל המוצג בהם (לרבות פרסומות) הינו באחריות בעלי האתרים בלבד. אם נתקלתם בבעיה כלשהי או שיש לכם הצעות או הערות בנוגע לתוכן, באפשרותכם לפנות אלינו בקישור זה.