דלג אל

הצהרת נגישות

אודות מגמה לעתיד

חזרה
אודות מגמה לעתיד

תוכנית 'מגמה לעתיד' עוסקת בחינוך טכנולוגי מקצועי מותאם לצעירים עם מוגבלות ובפיתוח מסוגלות תעסוקתית להעצמת הצעיר לקראת השתלבותו כבוגר אוטונומי ועצמאי בשלבי החיים השונים בחברה ובשוק העבודה החופשי. התוכנית מתמקדת בלימודים עיוניים מותאמים, הנדרשים לקראת הסמכה טכנולוגית, ובטיפוח ערכים, כישורים ומיומנויות הנדרשים להשתלבות בעולם העבודה.

אולי תתעניינו גם ב...

שנה ב (יב מקבילה 72)
בשנה זו, לצד המשך הלמידה העיונית במסגרת לימודי המגמה, מתקיימת סדנת הכנה לשירות משמעותי והכנה לקריירה בדגש על גיבוש זהות מקצועית. ההכנה כוללת גם התנסות תעסוקת...
שנה ג (יב מקבילה 73)
בשנה ג בתוכנית מגמה לעתיד מושם דגש רב על פרויקט הגמר ועל ההיערכות לתוכנית המשך בתום הלימודים.
שנה א (יב מקבילה 71)
בשנה זו הצעיר לומד להכיר את חבריו לכיתה ואת הצוות החינוכי, וכן את רכיבי התוכנית ודרישותיה, כגון: עמידה בהישגים הלימודיים הנדרשים במקצועות הליבה, בחירת מגמה, ...
הרעיון שלכם כאן!
אם גם לכם יש מערך שעור רב כשרון או רעיון מקורי, מעניין, שמצית את הדמיון, מעורר את החושים ומפיח חיים בשיעורים- שלחו לנו אותו!

פורטל זה נבנה עבור מורים ונועד לשימוש צרכי חינוך בלבד. העמוד מכיל קישורים לאתרים חיצוניים שאינם אתרי משרד החינוך. תוכן אתרים אלה וכל המוצג בהם (לרבות פרסומות) הינו באחריות בעלי האתרים בלבד. אם נתקלתם בבעיה כלשהי או שיש לכם הצעות או הערות בנוגע לתוכן, באפשרותכם לפנות אלינו בקישור זה.