דלג אל

הצהרת נגישות

עולים חדשים

חזרה
תוכניות הלימודים באזרחות

הנחיות ונהלים, כלי עזר, התאמות, מטלת ביצוע, מטלות ושאלוני בגרות כולל מחוונים לעולים חדשים. שאלון מספר 34284 (80%) ושאלון מספר לאקסטרניים שהם עולים חדשים כהשלמה למטלת הביצוע (20%).

בחינות בגרות

  • מטלת ביצוע – מטלה פנימית לאינטרנים ולעולים חדשים 20% 34283
  • מבחן עולים – מבחן חיצוני 80% (אינטרנים, נבחני משנה, אקסטרנים) 34284
  • מבחן השלמה לאקסטרנים ולנבחני משנה עולים 20% 34272

שאלוני בגרות משנים קודמות

שאלוני בגרות משנים קודמות

מאגר שאלוני בחינות הבגרות פתוח לכל מורי האזרחות, ובו תוכלו למצוא דוגמאות לבחינות בגרות החל משנת 2011. את החיפוש תוכלו לבצע על פי שם וסמל השאלון, שם המקצוע, מועד הבחינה, מגזר, סוג הנבחן (אינטרני או אקסטרני) ועוד.

לפרטים נוספים

לשאלות ולהבהרות אפשר לפנות ל:

  • עינת דן
    מדריכה ארצית, עולים חדשים (וחטיבת ביניים)
    טלפון: 052-3604544
    דואר אלקטרוני: einatdan5@gmail.com

אולי תתעניינו גם ב...

חלופות בהערכה - תמ"ר אזרחות
במקצוע האזרחות קיימות שתי מסגרות מרכזיות המאפשרות להמיר את ההיבחנות באזרחות בהיקף של 2 יחידות לימוד (גם בחינה וגם מטלת ביצוע) בהוראה, למידה והערכה בדרך החקר
מקצוע הגבר באזרחות – 5 יחידות לימוד
מגמת אזרחות תורמת לחינוך אזרחי ולהנהגה ערכית של בני הנוער. תוכני ההוראה במגמה זו מטפחים חשיבה ביקורתית, אחריות ציבורית ורגישות חברתית.
מטלת ביצוע באזרחות
הנחיות לכתיבת מטלת הביצוע וחלופות המוצעות במסגרת מטלת הביצוע
הרעיון שלכם כאן!
אם גם לכם יש מערך שעור רב כשרון או רעיון מקורי, מעניין, שמצית את הדמיון, מעורר את החושים ומפיח חיים בשיעורים- שלחו לנו אותו!

פורטל זה נבנה עבור מורים ונועד לשימוש צרכי חינוך בלבד. העמוד מכיל קישורים לאתרים חיצוניים שאינם אתרי משרד החינוך. תוכן אתרים אלה וכל המוצג בהם (לרבות פרסומות) הינו באחריות בעלי האתרים בלבד. אם נתקלתם בבעיה כלשהי או שיש לכם הצעות או הערות בנוגע לתוכן, באפשרותכם לפנות אלינו בקישור זה.