דלג אל

הצהרת נגישות

זֶמֶר לָךְ לַגִּיל הָרַךְ – שירי חגים

למאגר חומרי ההוראה

מאפיינים

הגן העתידי:
קהילתיות, יזמות ויצרנות, ביטוי אישי, למידה במרחבי חיים, ידע מתחומי הליבה, ידע בין תחומי, ידע תהליכי, ידע עולם, מיומנויות קוגנטיביות, מיומנויות תוך אישיות, מיומנויות אישיות
סביבות למידה:
כל הגן
מעגל השנה:
מועדים וחגים

תחומי דעת ונושאים מרכזיים:

  1. אומנויות - אומנות מוזיקה: האזנה פעילה לאוצר מוזיקלי איכותי

אודות הפעילות

החוברת 'זמר לך לגיל הרך' מוקדשת לשירי חגים. זו חוברת שנייה בסדרה ומטרתה להציג את שירי החגים האיכותיים בפני ילדי הגן ולהנחיל להם מורשת ותרבות.
החוברת כוללת 49 שירי חגים (מראש השנה עד שבועות) שנבחרו בקפידה לפי אמות מידה אלו: תוכן ערכי, שפה תקינה, גיוון תרבותי, ייצוג ליוצרים מתקופות שונות, קשר בין המילים ללחן, התאמת השיר ליכולת הקולית של הילדים וביצוע ייחודי.
החוברת הוכנה בעבור הגננות בתקווה שבעזרתן ילוו שירי החגים המופיעים בה את ילדי הגנים בכל חג ותיווצר המשכיות היסטורית באמצעות הנחלת מורשת העבר.

אולי תתעניינו גם ב...

ציוד מומלץ לאומנות ולתיאטרון בגן
בדף רשימה לציוד מומלץ למרחב הגלריה בגן, לסדנת היצירה החופשית ולתיאטרון
الحرْش يَتَحدَّث
الحرْش يَتَحدَّثالفلم القًصير يَتطرق إلى تَطويرُ الْمَعْرِفَةِ، الْقِيَمِ، وَالْمَهاراتِ بِواسِطَةِ التَّعْليمِ الْمُدْمَجِ الرَّقمِيِّ
الكفاءات التواصليّة عند الأطفال
محاضرة حول موضوع الكفاءات التواصليّة عند الأطفال، مميّزاتها ومستوياتها.
הרעיון שלכם כאן!
אם גם לכם יש מערך שעור רב כשרון או רעיון מקורי, מעניין, שמצית את הדמיון, מעורר את החושים ומפיח חיים בשיעורים- שלחו לנו אותו!

פורטל זה נבנה עבור מורים ונועד לשימוש צרכי חינוך בלבד. העמוד מכיל קישורים לאתרים חיצוניים שאינם אתרי משרד החינוך. תוכן אתרים אלה וכל המוצג בהם (לרבות פרסומות) הינו באחריות בעלי האתרים בלבד. אם נתקלתם בבעיה כלשהי או שיש לכם הצעות או הערות בנוגע לתוכן, באפשרותכם לפנות אלינו בקישור זה.