דלג אל

הצהרת נגישות

דברים שרואים מכאן לא רואים משם

למאגר חומרי ההוראה

מאפיינים

הגן העתידי:
ידע מתחומי הליבה, למידה במרחבי חיים, ידע עולם
סביבות למידה:
מחוץ לגן
מעגל השנה:
כל השנה

תחומי דעת ונושאים מרכזיים:

  1. מתמטיקה: תחושה מרחבית וגיאומטריה

אודות הפעילות

בסיור בגבעה הסמוכה לגן, ילדי גן ארז בירושלים מתבוננים בבניינים ובעצים הסובבים את הגבעה. הם בוחנים כיצד המרחק משפיע על תפיסת הגודל ואיך נראים הבניינים או העצים מנקודות מבט שונות. הילדים גם מתייחסים לנקודת המבט של חברים מהגן המתבוננים בהם ממרומי בניין גבוה. השיחה על כך במהלך הטיול הופכת את הידע הבלתי מפורש שלהם לידע מפורש.

אולי תתעניינו גם ב...

מילת היום
הסרטון מציג פעילות עצמאית של קבוצת ילדים סביב התוכנית "מילת היום בגן". ההתנסות עשויה להעמיק את משמעויותיהן של המילים, ליצור חיבורים ביניהן ולהרחיב את השיח וה...
כשהשפה פוגשת אמנות
איך מעשירים את אוצר המילים של ילדי הגן? איך חושפים אותם למשלב שפתי גבוה ובו בזמן גם ליצירות אומנות חזותית? על כך בסרטון זה
الحروف الميلاديّة تغنّي!
صندوق المفاجآت يحمل كلّ يوم حرفًا جديدًا يضاف إلى الأغنية الميلادية.
הרעיון שלכם כאן!
אם גם לכם יש מערך שעור רב כשרון או רעיון מקורי, מעניין, שמצית את הדמיון, מעורר את החושים ומפיח חיים בשיעורים- שלחו לנו אותו!

פורטל זה נבנה עבור מורים ונועד לשימוש צרכי חינוך בלבד. העמוד מכיל קישורים לאתרים חיצוניים שאינם אתרי משרד החינוך. תוכן אתרים אלה וכל המוצג בהם (לרבות פרסומות) הינו באחריות בעלי האתרים בלבד. אם נתקלתם בבעיה כלשהי או שיש לכם הצעות או הערות בנוגע לתוכן, באפשרותכם לפנות אלינו בקישור זה.