דלג אל

הצהרת נגישות

שיח גננות לקראת יום המשפחה

למאגר חומרי ההוראה

מאפיינים

הגן העתידי:
ידע עולם
סביבות למידה:
כל הגן
מעגל השנה:
כל השנה, ימים מיוחדים

תחומי דעת ונושאים מרכזיים:

  1. מורשת ומסורת: מסורת וחגים

אודות הפעילות

איך להתכונן לקראת יום המשפחה תוך מודעות לרגישויות שהוא מציף? האם יש לגונן על ילדים מפני סיפורים משפחתיים או לתת להם ביטוי? איך מתמודדים עם ערכים שונים וסותרים במסגרת הגן? שאלות אלו ואחרות עלו במהלך שיח גננות, במסגרת השתלמות בנושא ערכים ומורשת בהנחיית עזרא היידו, לקראת יום המשפחה. מוזמנות להיכנס, לצפות בסרטון ולחשוב מהי עמדתכן האישית.

אולי תתעניינו גם ב...

אוגדן 'ערבות הדדית' מספרי ספריית פיג'מה
הנושא השנתי של משרד החינוך בשנת תש""ף היה 'ערבות הדדית'. האגף לחינוך קדם יסודי בשיתוף ספריית פיג'מה הפיקו עלון מקוון ובו מרוכזים מידע, הצעות לפעילויות וקישור...
זום על הצילום
הצבת מצלמה בסביבת הפעילות של הגן מאפשרת ללכוד רגעים, לתעד אותם, להיזכר בהם ולהשתמש בחומר הגלם הזה לעיבוד ולהעברה של מסרים.
ארוחת צוהריים – הזדמנות ללמידה משמעותית
בגנים המאריכים את יומם יש משמעות מיוחדת לארוחה בצוהרי היום. מטרתו של עלון זה להאיר לכם את הדרך לראות בארוחת הצוהריים מעין יהלום חינוכי והזדמנות ללמידה משמעות...
הרעיון שלכם כאן!
אם גם לכם יש מערך שעור רב כשרון או רעיון מקורי, מעניין, שמצית את הדמיון, מעורר את החושים ומפיח חיים בשיעורים- שלחו לנו אותו!

פורטל זה נבנה עבור מורים ונועד לשימוש צרכי חינוך בלבד. העמוד מכיל קישורים לאתרים חיצוניים שאינם אתרי משרד החינוך. תוכן אתרים אלה וכל המוצג בהם (לרבות פרסומות) הינו באחריות בעלי האתרים בלבד. אם נתקלתם בבעיה כלשהי או שיש לכם הצעות או הערות בנוגע לתוכן, באפשרותכם לפנות אלינו בקישור זה.