דלג אל

הצהרת נגישות

שירים שמרגישים ילדים

למאגר חומרי ההוראה

מאפיינים

הגן העתידי:
ידע מתחומי הליבה, ידע בין תחומי, ידע עולם, מיומנויות תוך אישיות, ביטוי אישי
סביבות למידה:
כל הגן
מעגל השנה:
כל השנה

תחומי דעת ונושאים מרכזיים:

  1. שפה ואוריינות: מיומנויות אלפביתיות וראשית קריאה וכתיבה, כשירות לשונית, מכוונות לספר

אודות הפעילות

הציצו במדריך "שירים שמרגישים ילדים". במדריך חלק תאורטי העוסק בעקרונות וביישום של טיפוח רגשי באמצעות יצירות ספרותיות עם ילדי הגן והצעות מעשיות לפעילויות סביב מבחר שירים בנושאים הקרובים לחייהם, למאווייהם ולרגשותיהם של הילדים בגן הילדים.

אולי תתעניינו גם ב...

ליצור אסמבלז'
מהו אסמבלז'? העלון מציג את השאלה ומסביר מה הם היתרונות בעיסוק באסמבלז' בגן הילדים להנאה ולפיתוח מיומנויות חשובות באמצעות מגוון פעילויות.
סטומכיון וטנגרם
במפגש יוצגו שני מודלים. טנגרם במבט חדש ורחב והסטומכיון של ארכימדס. שתי החידות מזמנות למידה באמצעות משחק. עיסוק בצורות, בגופים, בתכונות, מיון, דמיון ושוני. הי...
מהות גן יער
גן יער במהותו נמצא מחוץ לכותלי הגן ומאפשר לילדים להיות במרחבים פתוחים טבעיים ומגוונים: חורשה, אחו, יער, חוף ים. בהרצאה זו, רון מלצר, מנהל גן קשת, מציג את תפי...
הרעיון שלכם כאן!
אם גם לכם יש מערך שעור רב כשרון או רעיון מקורי, מעניין, שמצית את הדמיון, מעורר את החושים ומפיח חיים בשיעורים- שלחו לנו אותו!

פורטל זה נבנה עבור מורים ונועד לשימוש צרכי חינוך בלבד. העמוד מכיל קישורים לאתרים חיצוניים שאינם אתרי משרד החינוך. תוכן אתרים אלה וכל המוצג בהם (לרבות פרסומות) הינו באחריות בעלי האתרים בלבד. אם נתקלתם בבעיה כלשהי או שיש לכם הצעות או הערות בנוגע לתוכן, באפשרותכם לפנות אלינו בקישור זה.