דלג אל

הצהרת נגישות

מאפיינים

הגן העתידי:
יזמות ויצרנות
סביבות למידה:
כל הגן
מעגל השנה:
כל השנה

תחומי דעת ונושאים מרכזיים:

  1. מתמטיקה: תחושה מרחבית וגיאומטריה

אודות הפעילות

לוח התיעוד מאפשר לתכנן וגם לשחזר פעילות. הגננת אביגיל אביזוהר ושתי בנות מגן גבעת משואה בירושלים, משחזרות בצוותא את יום הספורט שנערך בגן לכבוד ל"ג בעומר. הסרטון מדגים את יעילות התרומה של הצלמיות כאמצעי לרישום על לוחות שונים. אמצעי זה מאפשר תכנון ושחזור של אירועים. הקריאה של טקסטים אלה מולידה טקסטים ורבאליים לכידים ועשירים.

אולי תתעניינו גם ב...

ילדי גן מחפשים את הירח
בכל שבוע שלישי של חודש עברי ניתן לצפות בירח בשעות הבוקר. ילדים מוזמנים לעקוב אחרי הירח בשמיים במהלך שבוע זה. בסרטון ניתן לראות את ילדי גן שדמית מחפשים את היר...
מפלצונים
משחק קלפים המורכב מאיורים של מפלצות שלהן איברים במספרים משתנים. המשחק מתאים לזוג ילדים או לקבוצה קטנה
בואו לגני – הפיוט בגן הילדים
בסרט שלפניכם אפשר להתרשם מהחוויה האמנותית, המוזיקלית והתרבותית של "פייטן בא לגן". הילדים מתוודעים אל כלי נגינה מסורתיים ואל סגנונות שירה ממזרח וממערב. בדרך ח...
הרעיון שלכם כאן!
אם גם לכם יש מערך שעור רב כשרון או רעיון מקורי, מעניין, שמצית את הדמיון, מעורר את החושים ומפיח חיים בשיעורים- שלחו לנו אותו!

פורטל זה נבנה עבור מורים ונועד לשימוש צרכי חינוך בלבד. העמוד מכיל קישורים לאתרים חיצוניים שאינם אתרי משרד החינוך. תוכן אתרים אלה וכל המוצג בהם (לרבות פרסומות) הינו באחריות בעלי האתרים בלבד. אם נתקלתם בבעיה כלשהי או שיש לכם הצעות או הערות בנוגע לתוכן, באפשרותכם לפנות אלינו בקישור זה.