דלג אל

הצהרת נגישות

חלומות מתגשמים

למאגר חומרי ההוראה

מאפיינים

הגן העתידי:
קהילתיות, מיומנויות אישיות
סביבות למידה:
כל הגן
מעגל השנה:
כל השנה

תחומי דעת ונושאים מרכזיים:

  1. כישורי חיים: מוקד בין אישי

אודות הפעילות

כיצד יוצרים מרחב חינוכי המאפשר לילדי גן יכולת מנהיגות, מעוף, תעוזה לחלום וחשיבה על הזולת? כיצד מעניקים לילדים את התחושה שיש בכוחם להיטיב עם הסובבים אותם?
הקשבה כנה לחלומות של הילדים, עידוד השותפות שלהם בעשייה החינוכית, הם חלק מ"האני המאמין" החינוכי של הגננת הילה טוקרסקי מגן דקל בבת שלמה, שאפשר לילדים לחלום ולפעול.
בסרטון ניתן לראות מיזמים של אחדים מילדי הגן, שנוצרו במסגרת הפרויקט "המיזם הראשון שלי". המיזמים של הילדים, שהם תולדה של חלומות, הלהיבו וסחפו את הקהילה כולה.

לסרטונים נוספים קשורים

אולי תתעניינו גם ב...

פינת ציפורים בחצר הגן
בסרטון אפשר להתרשם ממוקד האכלה והשקיה לציפורים שהוקם בחצר גן הדר ולצפות בשגרת הדאגה לציפורים של ילדי הגן
שיח עם ילדי הגן בעקבות הסיפור "המלחמה האדירה"
בסרטון מדגימה ד"ר צביה ולדן תיווך המעשיר את הילדים בעת קריאת סיפור
מה נבנה היום בגן?
הרצאה במסגרת תוכנית למידה מרחוק "במה לגננת". המיזם עוסק בפיתוח מרכז הבנייה בגן, כמקום מעשיר ובעל משמעות לילדים מבחינה קוגניטיבית, חברתית, תחושתית ורגשית
הרעיון שלכם כאן!
אם גם לכם יש מערך שעור רב כשרון או רעיון מקורי, מעניין, שמצית את הדמיון, מעורר את החושים ומפיח חיים בשיעורים- שלחו לנו אותו!

פורטל זה נבנה עבור מורים ונועד לשימוש צרכי חינוך בלבד. העמוד מכיל קישורים לאתרים חיצוניים שאינם אתרי משרד החינוך. תוכן אתרים אלה וכל המוצג בהם (לרבות פרסומות) הינו באחריות בעלי האתרים בלבד. אם נתקלתם בבעיה כלשהי או שיש לכם הצעות או הערות בנוגע לתוכן, באפשרותכם לפנות אלינו בקישור זה.