דלג אל

הצהרת נגישות

יום האם והמשפחה בחברה הערבית בגן הילדים عيد الأمّ وأسبوع العائلة (21.3)

חזרה למעגל השנה בגן הילדים
יום האם והמשפחה عيد الأمّ وأسبوع العائلة 21.3

يوم الأمّ وأسبوع العائلة

تمثّل العائلة ركيزةً أساسيّة في تطوّر الطفل عاطفيًّا واجتماعيًّا، كما يوفّر يوم الأم فرصةً لغرس القيم وتطوير المعرفة والمهارات المتنوّعة لدى الطفل. ومع حلول فصل الرّبيع في 21 آذار، يحتفل المجتمع العربيّ بيوم الأمّ وأسبوع العائلة. تجدون أدناه روابط لموادّ تربويّة من شأنها المساهمة في تسهيل وإثراء العمل التربويّ للاحتفاء بالمناسبة، بطرقٍ ملائمة لرؤية البستان المستقبليّ، واحتياجات الأطفال في هذه المرحلة من العام الدراسيّ.

אחלה שיעור
הכנתם לכיתה שיעור
מקורי ומעניין?
אל תשמרו אותו לעצמכם.
שתפו אותנו!
המרחב הפדגוגי

 נא למלא שדה זה

אולי תתעניינו גם ב...

שבוע החלל הישראלי בגן הילדים (28.1-1.2.24)
שבוע החלל הישראלי מתקיים ביוזמת סוכנות החלל הישראלית במשרד החדשנות, המדע והטכנולוגיה. מטרתו של שבוע זה להגביר את הקשר וההזדהות של הקהל הרחב לתחום החלל ולהרחי...
יום היערות הבין-לאומי 21.3.2022
יום היערות הבין-לאומי מקדם ערכים כמו שמירה וטיפוח של יערות, עצים ושטחים ירוקים ומעלה מודעות לחינוך במרחבי הטבע מתוך תפיסה כי שהיית הילדים בטבע תורמת רבות להת...
חנוכה בגן הילדים (כ"ה כסלו)
חג החנוכה נחגג שמונָה ימים החל מיום כ"ה בכסלו ומסמל שמחה והודיה על חידוש עבודת הקודש ונס פך השמן.
הרעיון שלכם כאן!
אם גם לכם יש מערך שעור רב כשרון או רעיון מקורי, מעניין, שמצית את הדמיון, מעורר את החושים ומפיח חיים בשיעורים- שלחו לנו אותו!

פורטל זה נבנה עבור מורים ונועד לשימוש צרכי חינוך בלבד. העמוד מכיל קישורים לאתרים חיצוניים שאינם אתרי משרד החינוך. תוכן אתרים אלה וכל המוצג בהם (לרבות פרסומות) הינו באחריות בעלי האתרים בלבד. אם נתקלתם בבעיה כלשהי או שיש לכם הצעות או הערות בנוגע לתוכן, באפשרותכם לפנות אלינו בקישור זה.