דלג אל

הצהרת נגישות

יום הזיכרון לשואה ולגבורה בגן הילדים (כ"ז ניסן)

יום הזיכרון לשואה ולגבורה בגן הילדים (כ"ז ניסן)

מערכת החינוך שוקדת לחנך ילדים החל מן הגיל הצעיר על מורשתו של העם, ההיסטוריה שלו ותרבותו, ובתוכה החגים והמועדים וימי הזיכרון, חלק בלתי נפרד מההוויה החינוכית. ביום הזיכרון לשואה מושמעת צפירת דומייה של שתי דקות, מתקיימות אזכרות בטקסים ממלכתיים, וכלי התקשורת משדרים בנושא. ילדי הגנים, ככל אזרחי המדינה, נחשפים לצפירה ולאווירה המיוחדת ביום זה. בעידן של אמצעי תקשורת הנגישים לכול, הילדים נחשפים לאירועים בדרגות שונות של חשיפה וקולטים קטעי מידע בלא יכולת קוגניטיבית לתת להם פשר ומשמעות. תפקידם המרכזי של המבוגרים ואנשי החינוך ביום זה הוא לעזור לילדים בארגון המידע שקלטו, במתן פשר לאווירה השוררת ובוויסות הרגשי.

אחלה שיעור
הכנתם לכיתה שיעור
מקורי ומעניין?
אל תשמרו אותו לעצמכם.
שתפו אותנו!
המרחב הפדגוגי

 נא למלא שדה זה

אולי תתעניינו גם ב...

ספירת ציפורי הבר בחצר הבית, 15 בינואר - 31 בינואר
מיזם ספירת ציפורי בר בחצר בשיתוף הציבור מתקיים אחת לשנה בישראל.
חג הנביא שועייב בגן הילדים زيارة النبيّ شعيب لدى الطائفة الدرزيّة (25.4)
يحتفل أبناء الطائفة الدرزيّة بزيارة النبي شعيب عليه السلام. ويتأثر الأطفال بهذه الأجواء، مما يوفّر فرصةً للتعرّف بعمق على التراث الدرزيّ، والعادات والتقاليد ...
פסח בגן הילדים (ט"ו בניסן)
מהי משמעות היציאה מעבדות לחירות בימינו? מדוע אוכלים מצות וכנגד אלו בנים דיברה התורה? שלל פעילויות, חומרי הוראה וסרטונים על חג האביב
הרעיון שלכם כאן!
אם גם לכם יש מערך שעור רב כשרון או רעיון מקורי, מעניין, שמצית את הדמיון, מעורר את החושים ומפיח חיים בשיעורים- שלחו לנו אותו!

פורטל זה נבנה עבור מורים ונועד לשימוש צרכי חינוך בלבד. העמוד מכיל קישורים לאתרים חיצוניים שאינם אתרי משרד החינוך. תוכן אתרים אלה וכל המוצג בהם (לרבות פרסומות) הינו באחריות בעלי האתרים בלבד. אם נתקלתם בבעיה כלשהי או שיש לכם הצעות או הערות בנוגע לתוכן, באפשרותכם לפנות אלינו בקישור זה.