דלג אל

הצהרת נגישות

פסחא בגן הילדים عيد الفصح للطوائف المسيحيّة (31.3-2.4)

פסחא בגן הילדים عيد الفصح للطوائف المسيحيّة (31.3-2.4)

تحتفل الطوائف المسيحيّة في شهر نيسان بعيد الفصح المجيد، ممّا يوفّر فرصًا متعددة لتطوير التعلم ذي معنى، وتعزيز الهوية الاجتماعية لدى الأطفال.
نقترح في الموادّ المرفقة استثمار العيد لتطوير التعبير الشخصيّ والمجتمعية لدى الأطفال، مع توظيف الأنشطة في الرّوضة والبستان لإكساب المعارف وتطوير المهارات وتعزيز القيم بصورة حيويّة وممتعة وفعّالة.
يمكن للمربية اختيار الأنشطة الملائمة وتطويرها لتعزيز المهارات الذهنية والعاطفية والاجتماعية، في كافة مجالات النواة من لغة ورياضيات وعلوم وفنون.
وقد سعينا في قسم التعليم قبل الابتدائيّ إلى توفير الموادّ المساندة في نشراتنا وفي روابط منظومة البثّ، لتقديم نماذج ملهمة للمربية يمكن من خلالها تعزيز التعلم النشط للأطفال وتحقيق أهداف المناهج الدراسية المختلفة بطرق ممتعة وحيوية تلائم أسس البستان المستقبليّ.

אחלה שיעור
הכנתם לכיתה שיעור
מקורי ומעניין?
אל תשמרו אותו לעצמכם.
שתפו אותנו!
המרחב הפדגוגי

 נא למלא שדה זה

אולי תתעניינו גם ב...

יום השמירה על חיות הבר 3.3.22
ביום חיות הבר הבין-לאומי מגבירים מודעות למען השמירה על חיות הבר בארץ ובעולם. רצוי לשוחח עם הילדים על הדרכים לשמירת חיות הבר בסביבה הקרובה.
יום היערות הבין-לאומי 21.3.2022
יום היערות הבין-לאומי מקדם ערכים כמו שמירה וטיפוח של יערות, עצים ושטחים ירוקים ומעלה מודעות לחינוך במרחבי הטבע מתוך תפיסה כי שהיית הילדים בטבע תורמת רבות להת...
יום ההליכה העולמי
יום ההליכה העולמי מתקיים בתאריך י"ב בחשוון תשפ"ד, 27 באוקטובר 2023. ההליכה היא פעילות אירובית מתונה המפעילה את הגוף בתנועה מאוזנת והרמונית, משפיעה לטובה על מ...
הרעיון שלכם כאן!
אם גם לכם יש מערך שעור רב כשרון או רעיון מקורי, מעניין, שמצית את הדמיון, מעורר את החושים ומפיח חיים בשיעורים- שלחו לנו אותו!

פורטל זה נבנה עבור מורים ונועד לשימוש צרכי חינוך בלבד. העמוד מכיל קישורים לאתרים חיצוניים שאינם אתרי משרד החינוך. תוכן אתרים אלה וכל המוצג בהם (לרבות פרסומות) הינו באחריות בעלי האתרים בלבד. אם נתקלתם בבעיה כלשהי או שיש לכם הצעות או הערות בנוגע לתוכן, באפשרותכם לפנות אלינו בקישור זה.