דלג אל

הצהרת נגישות

יחידות הוראה לשעה הפרטנית

חזרה
פתיח

ההוראה במסגרת השעות הפרטניות פותחת חלון הזדמנויות לתלמיד, למורה, ולבית הספר:

ברמת התלמיד - שיפור הישגים, צמיחה חברתית ואישית, הנעה ללמידה, למדיה חוויתית, פיתוח חשיבה ויצירתיות, פיתוח מיומנויות ללמידה עצמית, הגברת תחושת השייכות לבית הספר, הגברת המסוגלות העצמית.

ברמת המורה - העמקת הקשר מורה- תלמיד, העצמה אישית, התמקצעות- שימוש בדרכי הוראה והערכה מגוונות, מתן משוב מעצב מיידי והתאמת כלי תיווך לקידום כל תלמיד בקבוצה.

ברמת בית הספר - מתן מענה לשונות התלמידים, צמצום פערים והגדלת הישגים, ניצול אפקטיבי ויעיל של המשאבים העומדים לרשות בית הספר.

יחידת הוראה לכיתה ז': מודל החלקיקים כמסביר תופעות במדע

אולי תתעניינו גם ב...

משימות אוריינות מדעית טכנולוגית
מאגר משימות אוריינות מדעית טכנולוגית משמש כסביבה להקניה ותרגול מיומנויות הדרושות בתהליכי היבחנות מתוקשבת
עתודה מדעית טכנולוגית במדע וטכנולוגיה
עתודה מדעית טכנולוגית (עמ"ט) הינה תכנית מצוינות יוקרתית אשר חרטה על דגלה והציבה את היעד של העלאת מספר התלמידים המסיימים מתמטיקה 5 יחידות לימוד ושני מקצועות מ...
החלל והיקום
תוכניות ותחרויות בנושא החלל והיקום בפדגוגיה של מדע וטכנולוגיה חטיבת ביניים
הרעיון שלכם כאן!
אם גם לכם יש מערך שעור רב כשרון או רעיון מקורי, מעניין, שמצית את הדמיון, מעורר את החושים ומפיח חיים בשיעורים- שלחו לנו אותו!

פורטל זה נבנה עבור מורים ונועד לשימוש צרכי חינוך בלבד. העמוד מכיל קישורים לאתרים חיצוניים שאינם אתרי משרד החינוך. תוכן אתרים אלה וכל המוצג בהם (לרבות פרסומות) הינו באחריות בעלי האתרים בלבד. אם נתקלתם בבעיה כלשהי או שיש לכם הצעות או הערות בנוגע לתוכן, באפשרותכם לפנות אלינו בקישור זה.