דלג אל

הצהרת נגישות

הרחבה והעמקה

חזרה
חזרה לראש הדף

מקצועות במספרים

מקצועות במספרים

הכירו את המספרים המפתיעים שמאחורי 11 מקצועות שכולנו מכירים

אתם רואים אותם בכל יום – פקחים, מוכרי פלאפל, ספרים ומוכרי ארטיקים. ייתכן שאפילו דיברתם איתם מעט, אך ככל הנראה לא יצא לכם להכיר אותם לעומק וגם לא את המקצוע שלהם. רוצים לשנות את המצב הזה? רוצים לדעת כמה מרוויח מנקה חלונות בסנפלינג ליום עבודה, בכמה מדינות מבקרת דיילת אוויר במהלך חודש או כמה שעות מדי יום מתאמנת מתעמלת אומנותית? פרויקט "מקצועות במספרים" של תאגיד השידור הציבורי "כאן" עשה עבורכם את התחקיר, ולפניכם 11 אנשים שעוסקים במקצועות שככל הנראה לא ידעתם עליהם דבר, והיום תלמדו עליהם לא מעט.

> לפרקי התוכנית מקצועות במספרים

אולי תתעניינו גם ב...

תוכנית לימודים חדשה במתמטיקה ליסודי
פיתוח תכנית לימודים חדשה במתמטיקה לכיתות א'- ו' נמצא בשלבי סיום. בשנת הלימודים תשפ"ה תלמידי כיתות א' ילמדו על-פי התוכנית החדשה בספרי הלימוד המאושרים שפותחו (...
מערכת השידורים הלאומית
מערכת השידורים הלאומית - שיעורים מצולמים ליסודי
מאגר משימות הערכה בעברית ובערבית
מאגר משימות הערכה בעברית ובערבית לתלמידים
הרעיון שלכם כאן!
אם גם לכם יש מערך שעור רב כשרון או רעיון מקורי, מעניין, שמצית את הדמיון, מעורר את החושים ומפיח חיים בשיעורים- שלחו לנו אותו!

פורטל זה נבנה עבור מורים ונועד לשימוש צרכי חינוך בלבד. העמוד מכיל קישורים לאתרים חיצוניים שאינם אתרי משרד החינוך. תוכן אתרים אלה וכל המוצג בהם (לרבות פרסומות) הינו באחריות בעלי האתרים בלבד. אם נתקלתם בבעיה כלשהי או שיש לכם הצעות או הערות בנוגע לתוכן, באפשרותכם לפנות אלינו בקישור זה.