דלג אל

הצהרת נגישות

שינויי האקלים במחול

חזרה
שינויי האקלים במחול שער הנגב. צילום: אפרת מזור

אירועי האקלים הקיצוניים שחווה העולם בחודשים האחרונים ופרסום הדו"ח החמור של הפאנל הבין-ממשלתי לשינויי האקלים (IPCC) באוגוסט 2021, מציבים תמרור אזהרה לאנושות ומעלים את חשיבות הגברת המודעות וההיערכות החינוכית בנושא משבר האקלים.
מה לזה ולמחול? ובכן, הכל!
השיח לקידום התפיסה האקו-הומניסטית, שבבסיסה בני אדם מסוגלים לשנות את החברות שלהם כדי להגביר את פריחת האנושות והטבע כאחד וראיה משולבת של האדם כחלק מהטבע וגם כייחודי ונבדל ממנו.
תפיסה זו במחול על כל חלקיו והיבטיו השונים ניכרת במקורות ההשראה ליצירות, בשפה התנועתית, במסר האמנותי, בתפאורה, באביזרים, במוזיקה, בכוריאוגרפיה ובטקסט העיקרי שלנו, הטבעי ביותר- הגוף.

אולי תתעניינו גם ב...

הפיקוח על החינוך למחול ברשת למורי חטיבת הביניים
בעמוד זה אפשר למצוא את 'פרימחול', העלון המקוון הרבעוני שלנו, וחיבור לתקשורת השוטפת ברשתות החברתיות: אינסטגרם, ואטסאפ ופייסבוק.
ספרים ומאגרי מידע
לפניכם אתרים ספרים ומאגרי מידע בתחום הדעת מחול.
הרעיון שלכם כאן!
אם גם לכם יש מערך שעור רב כשרון או רעיון מקורי, מעניין, שמצית את הדמיון, מעורר את החושים ומפיח חיים בשיעורים- שלחו לנו אותו!

פורטל זה נבנה עבור מורים ונועד לשימוש צרכי חינוך בלבד. העמוד מכיל קישורים לאתרים חיצוניים שאינם אתרי משרד החינוך. תוכן אתרים אלה וכל המוצג בהם (לרבות פרסומות) הינו באחריות בעלי האתרים בלבד. אם נתקלתם בבעיה כלשהי או שיש לכם הצעות או הערות בנוגע לתוכן, באפשרותכם לפנות אלינו בקישור זה.