דלג אל

האקתון השפה העברית

פתיח

האקתון השפה העברית שהתקיים בדצמבר 2020 היה אירוע בסדר גודל שעוד לא נראה כמותו בלימודי העברית בחברה הדרוזית.
מפמ"ר השפה העברית מר איאד מוהנא, מובילות מרכז החדשנות של אגף מו"פ במשרד החינוך וצוות ההיגוי שהתגייס כולו למשימה עבדו בעבורו לילות כימים.

ההאקתון נועד לחזק את מקומה ומעמדה של השפה העברית בחברה הדרוזית ולהטמיע את שורשיה. כמו כן הוא נועד להוביל את הדור של היום לרכוש שפה עברית דבורה בביטחון עצמי ולפתוח לו דלתות להשתלבות מלאה בכל תחומי החיים בחברה בארץ.

אולי תתעניינו גם ב...

כלי התקדמות הקריאה
כלי התקדמות הקריאה הוא כלי דיגיטלי מבית מיקרוסופט שמעניק ניתוח של איכות ההקראה של התלמידים באמצעות טכנולוגיה חדשנית
Mondly
אפליקציה משחקית ומהנה ללימוד באמצעותה בשנת תשפ"ב כבר תרגלו את העברית כ- 1500 תלמידים מכיתה ו' במגזר הדרוזי באופן עצמאי, מהנה ומלמד. ההישגים היו מרשימים והגענ...
טעימות בעברית לגיל הגן במגזר הדרוזי והצ'רקסי
גן ילדים במערכת החינוך הדרוזית מדגיש את המאחד והמייחד, מאפשר היכרות עם מאפיינים תרבותיים, ומתייחס אל מגוון התרבויות כאל הזדמנות להעשרת עולם הילדים והילדות
הרעיון שלכם כאן!
אם גם לכם יש מערך שעור רב כשרון או רעיון מקורי, מעניין, שמצית את הדמיון, מעורר את החושים ומפיח חיים בשיעורים- שלחו לנו אותו!

פורטל זה נבנה עבור מורים ונועד לשימוש צרכי חינוך בלבד. העמוד מכיל קישורים לאתרים חיצוניים שאינם אתרי משרד החינוך. תוכן אתרים אלה וכל המוצג בהם (לרבות פרסומות) הינו באחריות בעלי האתרים בלבד. אם נתקלתם בבעיה כלשהי או שיש לכם הצעות או הערות בנוגע לתוכן, באפשרותכם לפנות אלינו בקישור זה.