דלג אל

בחינות בגרות

חזרה
פתיח

במהלך ההוראה אנו עוסקים בהערכה מעצבת ובהערכה מסכמת. בחינות הבגרות, מבחני המפמ"ר, בחינות מַתכונת, כמו גם קטעי השמע נאספו ומוינו לפי המועדים השונים. עוד מצורפים מחוונים לבחינות השונות. המחוונים נועדו להערכה מסכמת ואובייקטיבית של המבחנים החיצוניים. לעיתים נעשים בהם שינויים בעל פה על פי הערות ותובנות אחרי מדגם. חשוב להשתמש במחוונים שימוש מושכל. אפשר להשתמש בפרקים שונים מתוך הבחינות לפי החומרים שנלמדו; קצתם יוכלו לסייע בבניית מבחני המתכונת והמבחנים הסופיים. בהצלחה!

חזרה לראש הדף

בחינות בגרות, מתכונות ומחוונים

חזרה לראש הדף

שאלוני בגרות משנים קודמות

שאלוני בגרות משנים קודמות

מאגר שאלוני בחינות הבגרות פתוח לכל מורי העברית לדרוזים, ובו תוכלו למצוא דוגמאות לבחינות בגרות החל משנת 2011. אפשר לחפש במאגר לפי שם וסמל השאלון, שם המקצוע, מועד הבחינה, מגזר, סוג הנבחן (אינטרני או אקסטרני) ועוד.

אולי תתעניינו גם ב...

תוכניות לימודים בעברית לדרוזים בחטיבה העליונה
תוכנית הלימודים וספרי הלימוד בעברית לדרוזים בחטיבה העליונה
מערכת השידורים הלאומית - מצגות והקלטות
מערכת השידורים הלאומית - מצגות והקלטות בעברית לדרוזים חטיבה עליונה
הרעיון שלכם כאן!
אם גם לכם יש מערך שעור רב כשרון או רעיון מקורי, מעניין, שמצית את הדמיון, מעורר את החושים ומפיח חיים בשיעורים- שלחו לנו אותו!

פורטל זה נבנה עבור מורים ונועד לשימוש צרכי חינוך בלבד. העמוד מכיל קישורים לאתרים חיצוניים שאינם אתרי משרד החינוך. תוכן אתרים אלה וכל המוצג בהם (לרבות פרסומות) הינו באחריות בעלי האתרים בלבד. אם נתקלתם בבעיה כלשהי או שיש לכם הצעות או הערות בנוגע לתוכן, באפשרותכם לפנות אלינו בקישור זה.