דלג אל

זכויות אדם – תאוריה ופילוסופיה

לקטלוג הקורסים
תחום דעת:
אזרחות
סוג הקורס:
MOOC
מוכר לבגרות:
לא
שפה:
אנגלית
שכבות גיל:
ט, י, יא, יב
פלטפורמה:
Edx
משך הקורס:
24-32 שבועות
פותח ע"י:
מוק תאורטי ללא חלק יישומי ולכן מומלץ למורים ולמורות לייצר פרוייקט/התנסות/תוצר. לפרטים נוספים

תיאור הקורס

זכויות אדם – תאוריה ופילוסופיה
מרצה: Dr. Caroline Fleay, Dr. Greg Watson

במרכז הקורס עומד חקר התפתחות ההבנה המקובלת של זכויות האדם האוניברסליות. הקורס חושף את התלמידים תחילה להבנה המקובלת ואחר כך עובר לבחינת תפיסה זו מנקודות מבט יחסיות, פוסט-מודרניות, פוסט-קולוניאליות ופמיניסטיות. הקורס בוחן גם את ההבנה של זכויות האדם ממגוון היבטים תרבותיים ודתיים כמו גם סוגיות אחרות של זכויות עכשוויות.

אולי תתעניינו גם ב...

טיפול באדם עם מוגבלות שכלית והתפתחותית – עברית
הקורס מאפשר לסטודנטים, להורים ולמטפלים באנשים עם מוגבלות שכלית התפתחותית להכיר היכרות אישית את האדם שמאחורי ההגדרה, וכיצד אפשר לקדמו למיטב יכולתו על ידי גיוס...
איך דברים עובדים: היכרות עם עולם הפיזיקה
מבוא לפיזיקה בהקשר של חפצים יום-יומיים. הקורס באנגלית, מתורגם לעברית.
מכניקה
רוב התופעות בעולם סביב, ברמה הבסיסית, מבוססות על פיזיקה, ורוב הפיזיקה מבוססת על מכניקה. מכניקה מתחילה בכימות תנועה ולאחר מכן אפשר להסבירה במונחים של כוחות, א...
הרעיון שלכם כאן!
אם גם לכם יש מערך שעור רב כשרון או רעיון מקורי, מעניין, שמצית את הדמיון, מעורר את החושים ומפיח חיים בשיעורים- שלחו לנו אותו!

פורטל זה נבנה עבור מורים ונועד לשימוש צרכי חינוך בלבד. העמוד מכיל קישורים לאתרים חיצוניים שאינם אתרי משרד החינוך. תוכן אתרים אלה וכל המוצג בהם (לרבות פרסומות) הינו באחריות בעלי האתרים בלבד. אם נתקלתם בבעיה כלשהי או שיש לכם הצעות או הערות בנוגע לתוכן, באפשרותכם לפנות אלינו בקישור זה.