דלג אל

לחקור את השפה האנגלית: שייקספיר

לקטלוג הקורסים
תחום דעת:
אנגלית
סוג הקורס:
MOOC
מוכר לבגרות:
לא
שפה:
אנגלית
שכבות גיל:
ח, ט, י, יא, יב
פלטפורמה:
FutureLearn
משך הקורס:
8-12 שבועות
פותח ע"י:
מוק תאורטי ללא חלק יישומי ולכן מומלץ למורים ולמורות לייצר פרוייקט/התנסות/תוצר. לפרטים נוספים

תיאור הקורס

לחקור את השפה האנגלית: שייקספיר
מרצה: Anthony Cosgrove

אין דרך טובה יותר לשפר את כישורי השפה האנגלית שלנו כמו בחינת חייו ויצירותיו של ויליאם שייקספיר והפופולריות המתמשכת שלו.

קורס זה יבחן את חייו ויצירותיו של ויליאם שייקספיר וייקח אותנו ממקום הולדתו בסטרטפורד לתיאטרון גלוב בלונדון, שם קיבל את מקומו המרכזי בספרות האנגלית.

נבחן חמישה ממחזותיו של שייקספיר בעזרת שחקנים ומומחים מרחבי העולם. אלו יסבירו ויחקרו את הנושאים האוניברסליים ששייקספיר התייחס אליהם בעבודתו.

אולי תתעניינו גם ב...

כלכלת צמיחה וצדק חלוקתי – חלק II: מקסום רווחה חברתית
קורס זה עוסק בשאלות הגדולות בכלכלות ובחברות של המאה ה-21 כגון צדק חלוקתי, אי שוויון בהכנסה או בעושר ומתאם עם צמיחה כלכלית.
פלטפורמת הארדואינו ושפת C
אַרְדוּאִינוֹ היא לוח פיתוח ופלטפורמת חומרה בקוד פתוח לבניית התקנים דיגיטליים וחפצים אינטראקטיביים היכולים לחוש את העולם הפיזי סביבם ולשלוט בו. בקורס זה נלמד...
שלדים בארון – מסע בזמן בעקבות האבולוציה של בעלי החוליות
כיצד החולייתנים התפתחו זה מזה? מהן התכונות שאפשרו לחלק מהמינים לשרוד את הברירה הטבעית? הקורס הדיגיטלי הראשון הסוקר אבולוציונית את בעלי החוליות מראשית הופעתם ...
הרעיון שלכם כאן!
אם גם לכם יש מערך שעור רב כשרון או רעיון מקורי, מעניין, שמצית את הדמיון, מעורר את החושים ומפיח חיים בשיעורים- שלחו לנו אותו!

פורטל זה נבנה עבור מורים ונועד לשימוש צרכי חינוך בלבד. העמוד מכיל קישורים לאתרים חיצוניים שאינם אתרי משרד החינוך. תוכן אתרים אלה וכל המוצג בהם (לרבות פרסומות) הינו באחריות בעלי האתרים בלבד. אם נתקלתם בבעיה כלשהי או שיש לכם הצעות או הערות בנוגע לתוכן, באפשרותכם לפנות אלינו בקישור זה.