דלג אל

ספרות אנגלית: מחזות

לקטלוג הקורסים
תחום דעת:
אנגלית, תיאטרון
סוג הקורס:
MOOC
מוכר לבגרות:
לא
שפה:
אנגלית
שכבות גיל:
ט, י, יא, יב
פלטפורמה:
Edx
משך הקורס:
22-28 שבועות אך לא חייבים לעשות את כל המודולות. ניתן לבחור מודולות בודדות.
פותח ע"י:
מומלץ לבחור 3-2 מודולות ובהן להתמקד. לפרטים נוספים

תיאור הקורס

ספרות אנגלית: מחזות
מרצה: Maggie Sokolik

הקורס יסייע לכם לקרוא קריאת עומק ביצירות ספרות ולכתוב ברור יותר. הקורס יתמקד בדרמה וכיצד אנו קוראים ומפרשים אותה. נדון בעבודותיהם של ויליאם שייקספיר ואדמונד רוסטנד. באמצעות אוסף מרתק של קטעי וידאו, קריאות אותנטיות וחומרי עזר ממגוון מקורות נלמד להעריך ספרות מז'אנרים שונים.

בקורס תוכלו להרחיב את אוצר המילים שלכם ולחדד בתוך כך את כישורי הכתיבה האקדמית והיצירתית שלכם. בקורס מובנית אינטראקציה עם תלמידים אחרים שתעזור לכם לחדד את החשיבה על קריאה וכתיבה כאחד. תלמדו לכתוב תחת לחץ זמן ותתרגלו תרגול אקטיבי של החומר הנלמד.

אולי תתעניינו גם ב...

נפילתה ותקומתה של ירושלים
חורבן הבית הראשון בירושלים וגלות בבל היו אסון נורא שפקד את העם היהודי. מה באמת קרה באותה תקופה חשוכה והרת גורל וכיצד מתוך האפר עלו הזדמנויות חדשות?
מבוא לשפת הפייתון
בקורס תלמדו לתכנת בתוכנת Python צעד אחר צעד.
להיות יזם
קורס זה בשיתוף MIT נועד להדריך אנשים בכל גיל ומכל רקע בתהליך של הקמת חברה. הקורס ייתן לתלמידים השראה לחקור את נתיב היזמות שלהם ויעניק להם כלים להתגבר על האתג...
הרעיון שלכם כאן!
אם גם לכם יש מערך שעור רב כשרון או רעיון מקורי, מעניין, שמצית את הדמיון, מעורר את החושים ומפיח חיים בשיעורים- שלחו לנו אותו!

פורטל זה נבנה עבור מורים ונועד לשימוש צרכי חינוך בלבד. העמוד מכיל קישורים לאתרים חיצוניים שאינם אתרי משרד החינוך. תוכן אתרים אלה וכל המוצג בהם (לרבות פרסומות) הינו באחריות בעלי האתרים בלבד. אם נתקלתם בבעיה כלשהי או שיש לכם הצעות או הערות בנוגע לתוכן, באפשרותכם לפנות אלינו בקישור זה.