דלג אל

מבוא להנדסת חלל

לקטלוג הקורסים
תחום דעת:
אסטרונומיה
סוג הקורס:
MOOC
מוכר לבגרות:
לא
שפה:
אנגלית
שכבות גיל:
ח, ט, י, יא, יב
פלטפורמה:
open2study
משך הקורס:
4 שבועות
פותח ע"י:
הערה: על המורה ללמוד את הקורס How2MOOC לפרטים נוספים

תיאור הקורס

מבוא להנדסת חלל
מרצה: Dr. John Morgan

מה היה המפץ הגדול? כיצד פועלים חורים שחורים? הייתכנו חיים אי שם ביקום?

בקורס זה נדון בנושאים אלו ונגיע לתובנות כיצד נעשו התגליות המדעיות הגדולות ומה כרוך במחקר המדעי.

נעמוד על התפקיד החיוני שנודע לטכנולוגיות חדשות בתגליות מדעיות. כמו כן נשוחח עם מדענים על תפקידם בפיתוח הטלסקופ הגדול ביותר בתולדות האסטרונומיה: The Square Kilometre Array

קורס ברמה גבוהה מאוד ; דורש מתמטיקה אוניברסיטאית. לתלמיד יש האפשרות לרכוש היסטוריה, אוצר מילים ועקרונות; כמו כן, הקורס מאפשר לכלל הלומדים בו, מכל העולם לקיים דיונים בממשק ייעודי. עקב רמתו הגבוהה - מומלץ לתלמידים אשר לומדים באוניברסיטה בזמן התיכון או לתלמידי יב מצטיינים ב-5 יח"ל מתמטיקה.

אולי תתעניינו גם ב...

מגפות – הדינמיות של מחלות מידבקות
בקורס זה נחקור את הנושאים העיקריים של הדינמיקה של מחלות זיהומיות, נתמקד במחלות ספציפיות. כמו כן נדון כיצד טלפונים ניידים ומדיה חברתית מחוללים מהפכה במחלות.
רווחה, הון עצמי וזכויות אדם
הקורס תוכנן לסייע ללומדים אותו לראות עצמם סוכנים חברתיים המסוגלים לבחון בחינה ביקורתית את הסביבה שלהם ולזהות מקרים והזדמנויות שבהם התנאים או הסביבה יוצרים מכ...
הכחדות: עבר והווה
קורס זה של אוניברסיטת קייפטאון עוסק בהכחדות הגדולות של העבר ובוחן את ההיתכנות של הכחדה גדולה בעתיד.
הרעיון שלכם כאן!
אם גם לכם יש מערך שעור רב כשרון או רעיון מקורי, מעניין, שמצית את הדמיון, מעורר את החושים ומפיח חיים בשיעורים- שלחו לנו אותו!

פורטל זה נבנה עבור מורים ונועד לשימוש צרכי חינוך בלבד. העמוד מכיל קישורים לאתרים חיצוניים שאינם אתרי משרד החינוך. תוכן אתרים אלה וכל המוצג בהם (לרבות פרסומות) הינו באחריות בעלי האתרים בלבד. אם נתקלתם בבעיה כלשהי או שיש לכם הצעות או הערות בנוגע לתוכן, באפשרותכם לפנות אלינו בקישור זה.