דלג אל

הצהרת נגישות

رزمة لتضييق الفجوات في البستان - الرياضيات

مجمّع الموادّ التعليميّة

مميّزات

الروضة المستقبلية:
مُبادرة وإنتاجيّة״Œ التّعبير الشّخصي״Œ معرفة في مواضيع النّوا ة״Œ مهارات إدراكيّة״Œ مهارات ذاتيّة״Œ مهارات شخصية
بيئات تعلّميّة:
كل الروضة
أعياد ومناسبات على مدار السنة:
طوال العا م

مجالات التّعليم والمواضيع الرّئيسيّة:

  1. : مفهوم العدد״Œ الإدراك المكاني والهندسي״Œ مصطلحات كميّة

حول النشاط

في ظلّ تحدّيات التعليم لهذا العام الدراسيّ، ومنعًا لوجود فجواتٍ في تحصيل الأطفال ولتيسير تهيئتهم للمرحلة الابتدائيّة، يسرّنا أن نقدّم لكم/نّ رزمةً عمليّةً من شأنها تسهيل العمل التربويّ لرياض الأطفال بتقليص الفجوات، وتمكين الأطفال من المعارف والمهارات الأساسيّة بما يتوافق مع ملامح خرّيج البستان المستقبليّ. تشمل الرّزمة تعريفًا بالمفاهيم الأساسيّة وفقًا للمنهج في الرّياضيّات، وأفكارًا عمليّةً لتحقيق الأهداف يمكن تنفيذها بسهولةٍ في البيت وفي البستان، إضافةً لروابط مساندةٍ ودروسٍ مصوّرةٍ يمكنكم عرضها للأطفال وإجراء الأنشطة في أعقابها.

يمكن أن يهمّك أيضًا

כריכות ספרי ילדים
בסרטון זה נצפה ב אורנה גרנות, אוצרת משנה לאיור ספרי ילדים בספריית אגף הנוער של מוזיאון ישראל מדגימה בעזרת כריכות של ספרי ילדים את חשיבות האיור
עקרונות הגישה הדיאלוגית בגן הילדים
הסרטון מציג את העקרונות העומדים בבסיסה של הגישה הדיאלוגית בגן הילדים ואת יישומם בגן
הרעיון שלכם כאן!
אם גם לכם יש מערך שעור רב כשרון או רעיון מקורי, מעניין, שמצית את הדמיון, מעורר את החושים ומפיח חיים בשיעורים- שלחו לנו אותו!

פורטל זה נבנה עבור מורים ונועד לשימוש צרכי חינוך בלבד. העמוד מכיל קישורים לאתרים חיצוניים שאינם אתרי משרד החינוך. תוכן אתרים אלה וכל המוצג בהם (לרבות פרסומות) הינו באחריות בעלי האתרים בלבד. אם נתקלתם בבעיה כלשהי או שיש לכם הצעות או הערות בנוגע לתוכן, באפשרותכם לפנות אלינו בקישור זה.