דלג אל

תיאטרון ושיטת המשחק של וסבולוד מיירהולד

לקטלוג הקורסים
תחום דעת:
תיאטרון
סוג הקורס:
MOOC
מוכר לבגרות:
לא
שפה:
אנגלית
שכבות גיל:
ז, ח, ט, י, יא, יב
פלטפורמה:
Future Learn
משך הקורס:
8-10 שבועות
פותח ע"י:
הקורס עצמו יישומי וכולל תרגול. לפרטים נוספים

תיאור הקורס

תיאטרון ושיטת המשחק של וסבולוד מיירהולד
מרצה: Jonathan Pitches

בקורס זה נלמד לחוות את הגישה המהפכנית למשחק של הבמאי הרוסי בעל השם העולמי וסבולוד מיירהולד ואת טכניקת הביומכניקה שהמציא. בקורס תוכלו לחקור את השחקנים המרכזיים בהדרכת השחקן הרוסי ובאמצעות דיונים של פאנל מומחים שישקול את תרומתו של מיירהולד ואת מידת הרלוונטיות של עבודתו כיום.
התלמידים בקורס ילמדו את הטכניקות של מיירהולד ויציגו את ה-études, תרגיל חוזר המשמש לפיתוח איזון, מודעות וביטוי. הקורס מזמין את התלמידים לחקור את תגובותיהם לגישה זו ולשתף את עבודתם עם אחרים.

אולי תתעניינו גם ב...

כלכלת צמיחה וצדק חלוקתי – חלק II: מקסום רווחה חברתית
קורס זה עוסק בשאלות הגדולות בכלכלות ובחברות של המאה ה-21 כגון צדק חלוקתי, אי שוויון בהכנסה או בעושר ומתאם עם צמיחה כלכלית.
צעדים ראשונים במדעי המחשב ותכנות בפייתון
מאלגוריתמים ועד ביטים, מחיפוש מידע ועד עיבוד תמונה, מהצפנות ועד גרפים: בקורס תיחשפו לכמה מהרעיונות היפים והחשובים בעולם מדעי המחשב ותתנסו בכתיבת קוד בשפת התכ...
מספרי פיבונצ'י ויחס הזהב
זהו קורס על מספרי פיבונאצ'י, יחס הזהב והיחסים ביניהם. בקורס זה נלמד על מקורם של מספרי פיבונאצ'י ויחס הזהב, וניצור נוסחה לחישוב כל מספר פיבונאצ'י לפי יחס הזהב.
הרעיון שלכם כאן!
אם גם לכם יש מערך שעור רב כשרון או רעיון מקורי, מעניין, שמצית את הדמיון, מעורר את החושים ומפיח חיים בשיעורים- שלחו לנו אותו!

פורטל זה נבנה עבור מורים ונועד לשימוש צרכי חינוך בלבד. העמוד מכיל קישורים לאתרים חיצוניים שאינם אתרי משרד החינוך. תוכן אתרים אלה וכל המוצג בהם (לרבות פרסומות) הינו באחריות בעלי האתרים בלבד. אם נתקלתם בבעיה כלשהי או שיש לכם הצעות או הערות בנוגע לתוכן, באפשרותכם לפנות אלינו בקישור זה.