דלג אל

בשמי הלילה: קבוצת כוכבי אוריון

לקטלוג הקורסים
תחום דעת:
אסטרונומיה
סוג הקורס:
MOOC
מוכר לבגרות:
לא
שפה:
אנגלית
שכבות גיל:
ז, ח, ט, י, יב, יא
פלטפורמה:
Future Learn
משך הקורס:
8-10 שבועות
פותח ע"י:
יש לבדוק את זמינות הקורס. לפרטים נוספים

תיאור הקורס

בשמי הלילה: קבוצת כוכבי אוריון
מרצה: Monica Grady

קורס זה ישנה את הדרך שבה נתבונן בשמי הלילה. בקורס נוכל לבחון את אחד הכוכבים המפורסמים ביותר, אוריון. נתחיל מהערפילית שבה נוצרים כוכבים וכוכבים חדשים ונסתכל על שבעת הכוכבים הבהירים ביותר המרכיבים את אוריון. ניעזר בתמונות באיכות גבוהה כולל מטלסקופ החלל. נלמד על כוכבי לכת ועל סודות החיים מחוץ למערכת השמש שלנו ועל שביל החלב ונבחן את ההיסטוריה של היקום מהמפץ הגדול ועד היום.

אולי תתעניינו גם ב...

מרושתים - איך עובד האינטרנט?
האם שאלתם את עצמכם פעם איך ההודעה ששלחתם ברשת, מגיעה לחברים שלכם בצד השני של העולם במהירות האור?בקורס תרכשו מושגים בסיסיים בעולם תקשורת המחשבים, כולל תהליכים...
להבין צמחים – חלק ב: יסודות ביולוגיים של הצמח
למדו על הביולוגיה הבסיסית של הצמח: על מבנה התא הצמחי, מבנה הצמח בכללו, פוטוסינתזה והנדסה גנטית בצמחים.
ביואתיקה – מה נכון וראוי לעשות בטיפול ובמחקר רפואי
האם נכון להמשיך לטפל באלפי פליטים סורים ובפצועי מדינת אויב? האם ייתכן שייערכו ניסויים בחיילי צה״ל ללא הסכמה? האם הורים רשאים למנוע טיפול מילדם על רקע האמונה ...
הרעיון שלכם כאן!
אם גם לכם יש מערך שעור רב כשרון או רעיון מקורי, מעניין, שמצית את הדמיון, מעורר את החושים ומפיח חיים בשיעורים- שלחו לנו אותו!

פורטל זה נבנה עבור מורים ונועד לשימוש צרכי חינוך בלבד. העמוד מכיל קישורים לאתרים חיצוניים שאינם אתרי משרד החינוך. תוכן אתרים אלה וכל המוצג בהם (לרבות פרסומות) הינו באחריות בעלי האתרים בלבד. אם נתקלתם בבעיה כלשהי או שיש לכם הצעות או הערות בנוגע לתוכן, באפשרותכם לפנות אלינו בקישור זה.