דלג אל

הצהרת נגישות

תלמידים ומלמדים

תלמידים ומלמדים

מצוות תלמוד תורה, איננה 'עוד' מצווה, אלא היא נשמת הקיום היהודי. לשם כך הוקמו מערכות חינוך לגיל הרך. כבר בתלמוד ישנה עדות על מלמדי תינוקות, ולאורך ההיסטוריה פעלו ה'כותאב' בארצות האסלאם והחיידר בארצות אשכנז.

לצד תלמודי התורה פרח הווי של בדיחות, סיפורים ועוד הממלאים את ספריהם של גדולי הסופרים היהודים.

כיצד למדו תורה וקנו חכמה לאורך ההיסטוריה? מוזמנים לעיין בפריטים שלפניכם

שיוך לכיתות ונושאים מרכזיים בתוכנית הלימודים

כיתה
נושא מרכזי
{{m.label}}{{$last ? '' : ', '}}

אולי תתעניינו גם ב...

יום הזיכרון ליצחק רבין ז"ל
יצחק רבין היה ראש ממשלתה הנבחר של מדינת ישראל. במוצאי שבת, י"א במרחשוון תשנ"ו (4.11.1995), נרצח רבין בידי מתנקש יהודי שהתנגד למהלכים המדיניים שיזם. הרצח איחד...
האימפריה הרומית
במאה הרביעית לפני הספירה החלה רומא להתעצם ולהתפשט מבחינה טריטוריאלית, ובתוך 400 שנים לערך הפכה לאימפריה הגדולה ביותר בעולם העתיק.
יום הזיכרון לחללי מערכות ישראל ונפגעי פעולות האיבה
שיבת העם היהודי לארצו הייתה ועודנה נתיב של מאבק והקרבה. ביום הזיכרון אנו מתייחדים עם זכרם של אלו שבמותם ציוו לנו את החיים
הרעיון שלכם כאן!
אם גם לכם יש מערך שעור רב כשרון או רעיון מקורי, מעניין, שמצית את הדמיון, מעורר את החושים ומפיח חיים בשיעורים- שלחו לנו אותו!

פורטל זה נבנה עבור מורים ונועד לשימוש צרכי חינוך בלבד. העמוד מכיל קישורים לאתרים חיצוניים שאינם אתרי משרד החינוך. תוכן אתרים אלה וכל המוצג בהם (לרבות פרסומות) הינו באחריות בעלי האתרים בלבד. אם נתקלתם בבעיה כלשהי או שיש לכם הצעות או הערות בנוגע לתוכן, באפשרותכם לפנות אלינו בקישור זה.