דלג אל

סימנים חיוניים: להבין מה גוף האדם מנסה להגיד לנו

לקטלוג הקורסים
תחום דעת:
ביולוגיה
סוג הקורס:
MOOC
מוכר לבגרות:
לא
שפה:
אנגלית
שכבות גיל:
ח, ט, י, יא, יב
פלטפורמה:
Coursera
משך הקורס:
5 שעות
פותח ע"י:
קורס יישומי. בקורס מוקדש זמן לתרגול הלמידה. מומלץ להקדיש לכך יותר זמן בכיתה בשיתוף כל התלמידים. לפרטים נוספים

תיאור הקורס

סימנים חיוניים: להבין מה גוף האדם מנסה להגיד לנו
מרצה: Connie B. Scanga, PhD

לגוף ישנם סימנים חיוניים – קצב הלב, לחץ הדם, טמפרטורת הגוף, קצב הנשימה והכאב. כל אלו מעבירים מידע חשוב על המצב הפיזיולוגי של גוף האדם. בקורס שישה חלקים ובהם נחקור את האנטומיה ואת הפיזיולוגיה שבבסיסם של סימנים חיוניים אלו. כך תוכלו לפתח הבנה שיטתית ומשולבת של איך הגוף פועל. נלמד על מערכות גוף רלוונטיות כגון מערכת הלב ומערכת הנשימה ונסביר כיצד תפקוד מערכות אלו משפיע על סימנים חיוניים. הקורס יכלול גם הדגמות של טכניקות מתאימות למדידת סימנים חיוניים לך ולאחרים.

 

אולי תתעניינו גם ב...

אסטרונומיה מודרנית
זהו קורס מבוא לשאלות החשובות ביותר באסטרונומיה המודרנית. ארבעת נושאי הקורס הם: כוכבי הלכת וחיים ביקום, חיי הכוכבים, גלקסיות וסביבותיהן, ההיסטוריה של היקום.
רעיונות מרכזיים בפיזיקה
מתורת הכבידה של ניוטון ועד תורת הקוונטים, הקורס סוקר מגוון תחומים בפיזיקה דרך הסבר הבסיס הרעיוני שעליו הם נשענים.
מדע החלל
מיסודות האסטרונומיה והצפייה בכוכבים אל המדע מאחורי לידתו של כוכב, קורס זה של ארבעה שבועות ישנה את דרך ההתבוננות שלכם בשמי הלילה. תבחנו את קבוצת הכוכבים המפור...
הרעיון שלכם כאן!
אם גם לכם יש מערך שעור רב כשרון או רעיון מקורי, מעניין, שמצית את הדמיון, מעורר את החושים ומפיח חיים בשיעורים- שלחו לנו אותו!

פורטל זה נבנה עבור מורים ונועד לשימוש צרכי חינוך בלבד. העמוד מכיל קישורים לאתרים חיצוניים שאינם אתרי משרד החינוך. תוכן אתרים אלה וכל המוצג בהם (לרבות פרסומות) הינו באחריות בעלי האתרים בלבד. אם נתקלתם בבעיה כלשהי או שיש לכם הצעות או הערות בנוגע לתוכן, באפשרותכם לפנות אלינו בקישור זה.