דלג אל

מבוא לשפת הפייתון

לקטלוג הקורסים
תחום דעת:
מדעי המחשב
סוג הקורס:
MOOC
מוכר לבגרות:
100%
שפה:
אנגלית
שכבות גיל:
י, יא, יב
פלטפורמה:
Udemy
משך הקורס:
4.5 שעות של סרטונים, 9 מאמרים
פותח ע"י:
Avinash Jain
הקורס מתאים לתוכנית הלימודים החדשה. צריך להתקין שתי תוכנות במחשב: פייטון ופייצ'ארם. הנחיות להתקנה תמצאו בסרטון השני. ללמידה יעילה דרוש מחשב לכל זוג תלמידים. הקורס מצוין, עשוי היטב, מקיף ותומך בתלמידי תכנות. שפת התכנות שימושית מאוד והקורס נכלל בתוכנית הלימודים. מומלץ לבחור עם התלמידים פרויקט לסיכום הלמידה. לפרטים נוספים

תיאור הקורס

מבוא לשפת הפייתון
מרצה: Avinash Jain

בקורס תלמדו לתכנת בתוכנת Python צעד אחר צעד.

אולי תתעניינו גם ב...

טיפול באדם עם מוגבלות שכלית והתפתחותית – עברית
הקורס מאפשר לסטודנטים, להורים ולמטפלים באנשים עם מוגבלות שכלית התפתחותית להכיר היכרות אישית את האדם שמאחורי ההגדרה, וכיצד אפשר לקדמו למיטב יכולתו על ידי גיוס...
גנטיקה
נלמד על עקרונות היסוד של תורשה, ביטוי גנים, מוטציה וּוריאציה, פיתוח תכונות ביולוגיות פשוטות ומורכבות, מוצא האדם ואבולוציה ורכישת מידע גנטי אישי.
איך דברים עובדים: היכרות עם עולם הפיזיקה
מבוא לפיזיקה בהקשר של חפצים יום-יומיים. הקורס באנגלית, מתורגם לעברית.
הרעיון שלכם כאן!
אם גם לכם יש מערך שעור רב כשרון או רעיון מקורי, מעניין, שמצית את הדמיון, מעורר את החושים ומפיח חיים בשיעורים- שלחו לנו אותו!

פורטל זה נבנה עבור מורים ונועד לשימוש צרכי חינוך בלבד. העמוד מכיל קישורים לאתרים חיצוניים שאינם אתרי משרד החינוך. תוכן אתרים אלה וכל המוצג בהם (לרבות פרסומות) הינו באחריות בעלי האתרים בלבד. אם נתקלתם בבעיה כלשהי או שיש לכם הצעות או הערות בנוגע לתוכן, באפשרותכם לפנות אלינו בקישור זה.