דלג אל

ביולוגיה של גוף האדם: תאים ורקמות

לקטלוג הקורסים
תחום דעת:
ביולוגיה
סוג הקורס:
MOOC
מוכר לבגרות:
לא
שפה:
אנגלית
שכבות גיל:
ח, ט, י, יא, יב
פלטפורמה:
Edx
משך הקורס:
10-15 שבועות
פותח ע"י:
מוק תאורטי ללא חלק יישומי ולכן מומלץ למורים ולמורות לייצר פרוייקט/התנסות/תוצר. לפרטים נוספים

תיאור הקורס

ביולוגיה של גוף האדם: תאים ורקמות
מרצה: University of Adelaide

הקורס מספק בסיס מצוין של ידע באנטומיה של גוף האדם ובפיזיולוגיה. בקורס תגיעו להבנה מקיפה של היחסים בין המבנה הרגיל של תפקוד התאים והרקמות של האדם בבריאות ובחולי.

בקורס נלמד על המאפיינים של ארבעה סוגים עיקריים של רקמות בגוף – אפיתל, חיבורי, שרירי ועצבי.

הקורס עוסק במגוון רחב של שיטות למידה מרתקות וכולל קטעי וידאו קצרים, אנימציות, פעילויות אינטראקטיביות ומבחנים משולבים. כל אלו ידריכו אתכם באמצעות מושגי מפתח ויעשו את הלמידה רלוונטית יותר.

אולי תתעניינו גם ב...

מבוא ל-Unity למתחילים
הקורס עוסק בפלטפורמה ליצירת משחקים ושמה Unity.
אסטרונומיה מודרנית
זהו קורס מבוא לשאלות החשובות ביותר באסטרונומיה המודרנית. ארבעת נושאי הקורס הם: כוכבי הלכת וחיים ביקום, חיי הכוכבים, גלקסיות וסביבותיהן, ההיסטוריה של היקום.
רעיונות ואומנות מודרנית
בקורס זה נחקור ארבעה נושאים המנחים את הוראת האומנות במוזיאון לאומנות מודרנית: מקומות וחללים, אומנות וזהות, המרת חפצים יום-יומיים ואומנות וחברה.
הרעיון שלכם כאן!
אם גם לכם יש מערך שעור רב כשרון או רעיון מקורי, מעניין, שמצית את הדמיון, מעורר את החושים ומפיח חיים בשיעורים- שלחו לנו אותו!

פורטל זה נבנה עבור מורים ונועד לשימוש צרכי חינוך בלבד. העמוד מכיל קישורים לאתרים חיצוניים שאינם אתרי משרד החינוך. תוכן אתרים אלה וכל המוצג בהם (לרבות פרסומות) הינו באחריות בעלי האתרים בלבד. אם נתקלתם בבעיה כלשהי או שיש לכם הצעות או הערות בנוגע לתוכן, באפשרותכם לפנות אלינו בקישור זה.