דלג אל

START CUP אליפות הסטארט-אפ לנוער

גם התלמידים שלכם יכולים להשתתף ב START CUP

חדשנות טכנולוגית, יזמות ויצירתיות אלו הכישורים והכלים שכבר היום מובילים את עולם התעסוקה. StartCup אליפות הסטארט-אפ לנוער נותנת הזדמנות לפיתוח מיומנויות אלו.

זאת השנה השישית שהאליפות יוצאת לדרך! אנו מציעים לכם, הורים/מורים/מנהלים, להציע לילדיכם להצטרף לאליפות ולפתח מיומנויות של חדשנות ויצירתיות, עבודת צוות, עמידה באתגרים ולמידה מכישלונות, יכולת לזהות טכנולוגיה וליישם אותה ויכולת לבטא, להציג ולעמוד מול קהל.

במסגרת האליפות יעבדו נערים ונערות עם מנטורים מעולם הסטארט-אפ ויעברו מחנות אימונים וסדנאות. המטרה היא לקרב תלמידים ותלמידות בבית הספר התיכון אל עולם היזמות האמיתי שבו ילמדו ויתנסו בעצמם כיצד תהליכים כאלה קורים בפועל. במסגרת האליפות יקדמו המשתתפים את הרעיון שלהם לביצוע וילמדו כיצד להציגו בפני הבוחנים, אנשי קרנות הון סיכון מהמובילים בארץ ובעולם. המיזמים, התלמידות והתלמידים המתאימים ביותר יזכו למעטפת תומכת לקידום היוזמה שלהם. הרשמה לאליפות 2022.

שואלים אותנו: האם יש סיכון בסיפור על הרעיון שלי לאחרים ובשיתוף שלו?
אחד הכוחות המרכזיים של עולם הסטארט-אפ בכלל והישראלי בפרט הוא האקוסיסטם. זהו אותו מרחב שבו הכול חולקים את רעיונותיהם ומדברים עליהם, בודקים אותם ומייצרים חיבורים מגוונים ושונים שיכולים לקדם את המיזם קדימה. חיבורים כאלה ייתכנו לדוגמה בחבירה לבעלי רעיון דומה, להצטרפות לצוות שלך של אחד שהתלהב מהרעיון שהצעת או אחת שתדע לדחוף אותך עוד קדימה.

גם באליפות אנו שמים דגש על ההזדמנות להציג את הרעיון בפני מנטורים מתעשיית הסטארט-אפ בישראל, בעלי ידע וניסיון שיכולים לא רק לחוות דעתם על הרעיון והמיזם אלא גם ליצור חיבורים שיוכלו לקדמם הלאה.

את האליפות מנהלת עמותת תעשיידע שחרתה על דגלה לחבר בין החינוך לתעשיות המתקדמות בישראל, ומלווים אותה אנשי קרנות הון סיכון מהמובילים בישראל.

לפרטים נוספים היכנסו לאתר האליפות.

פורטל זה נבנה עבור מורים ונועד לשימוש צרכי חינוך בלבד. העמוד מכיל קישורים לאתרים חיצוניים שאינם אתרי משרד החינוך. תוכן אתרים אלה וכל המוצג בהם (לרבות פרסומות) הינו באחריות בעלי האתרים בלבד. אם נתקלתם בבעיה כלשהי או שיש לכם הצעות או הערות בנוגע לתוכן, באפשרותכם לפנות אלינו בקישור זה.